150 Hustota Krátke Bob Parochňu Ľudské Vlasy, Parochne Pre Čierne Ženy Krátke Bob Predné Čipky Parochne Prírodné Vlny Remy 4x4 Čipky Uzavretie Parochňu

 • €54.45
 • €126.64
 • Skladom
  SKU w861

  verzia=1.1;dátum=20170329 hidewords_begin $PREDMET, $PREDMET, $PREDMET, $PREDMET, $PREDMET hidewords_End

  Products_Details_Begin

  FAQ_End Prečo Si Vybrať Naše Parochňu ? Napríklad ,20inches 360 čipky parochne 180%hustota Prečo si Vybrať Klebety Parochňu ? Klebety Parochňu Iných Predajcov 1.Naše Parochňu mať viac 10g ako ostatné predávajúci v rovnakej dĺžky a hustoty 215 g 205 g 2.Viac ako 2 do 4 palcov, ako ostatné predávajúci v rovnakej dĺžky 20 palcov, 16 palcov alebo 18 palcov 3.sme profesionálne v Parochňu prvé priemyselne vyrábané parochňu v Číne,vyrobené viac ako 2000 parochne každý deň, takže naša továreň je viac profesionálne Iných predajcov vyrobené parochňa neskôr 1 do 2 rokov ako naša továreň, zarobili menej ako 500 parochne každodenné 4.Viac fyzických v ručne viazané časť hornej časti hlavy je viac hustotou ako iné čipky časť hornej časti hlavy je rovnaká hustotou ako ostatné čipky časť 5.Takmer žiadny zisk, chceme, aby sa naša značka Menej ako 5% zisku, aby každý, používame najlepšie vlasy a čipky, aby parochňu,sme, aby naše oči na najlepší Viac ako 20% zisku, aby každý, nižšie ceny, ale nižšiu kvalitu 6.Parochňa život Viac než 15 mesiacov O 6 až 8 mesiacov 7.Viac Hustoty stroj stane súčasťou Našich 24inches parochňa je viac už 3 palce, než iných predajcov v rovnakej dĺžky ako je uvedené nižšie. Napríklad , Ak si kúpite 24 palcov parochňu, môžete získať 24 palcov v našom obchode , ale budete dostávať len 22 palcov alebo menej ako 22 palcov skutočnosti . naše parochňa je viac už 3 cm ako iné predávajúceho . Pretože naše meranie je iný. Meriame parochňu od temena hlavy do konca vlasy. To je správne meranie. Klebety Vlasy byť s vami zúčastniť každý váš dôležité obdobie: Narodeniny / Svadba / Tehotných / Štúdia / Cestovanie 1.Názov značky: Klebety Oficiálneho Obchodu parochňu ľudských vlasov 2.Materiál : 100% Ľudských Vlasov preplucked čipky parochne 3.Prírodná Vlasová : Áno,prirodzene ľudské vlasy, parochne 4.Pre pluked: Áno,prirodzene žien parochňu 5.Dieťa Vlasy: Áno,po obvode ,aby 360 čipky parochne vyzerá viac prirodzene 6.Glueless: Áno,jednoduchá inštalácia predného parochňu 7.Čipka Farba: Stredne hnedá čipky parochne Pre Čierne Ženy 8.Spp veľkosť: Stredná Veľkosť(22.5" je Predvolené nastavenie),s 4 hrebene a 1 popruh 9.Copu&Buchta

  &Copy : Áno,ľudské vlasy, parochne môžete robiť rôzne účesy 10.Farba : Prosím, vyberte si prirodzené farby, ak chcete na farbenie vlasov sami,Poznamenal: v našej spoločnosti ,všetky prirodzené farby je rovnaký ako 1B Farba 11.Prispôsobiť : Áno,prijať Vyššiu hustotu prispôsobiť parochňu.napr:250 hustota čipky parochne;farby na vlasy,napr.:#2/#4/#613/ 99J 12.Drop shipping : Áno,akceptujeme drop shipers' objednávky,plz opustiť detaily správy,budeme vysielať aj požiadavky. 13.dodacia lehota : 3-7 pracovných dní na celom svete 14.Zákaznícky Servis : Dobrý zákaznícky servis je naše poslanie,všetky potrebné pamätať na nás obrátiť v prvom rade. 1. Ako merať priamo parochňu ? Správne meranie: narovnať vlasy sú rovné a potom opatrenie je od temena hlavy do konca vlasy. --> 2. Ako merať kučeravé parochňu ? Správne meranie: narovnať vlasy sú rovné a potom opatrenie je od temena hlavy do konca vlasy. 1.Ako špirála parochňu?

  Ak potrebujete špirála parochňu, byť jemný. Nepoužívajte pravidelné kefy, a ak môžete, len špirála to. Nie je potrebné česanej každý deň, tak nech ho odpočívať. 2.Ako sa udržať v kondícii?

  Zatiaľ čo vy sedíte doma, zoberte ju a dajte ju na parochňu stáť. Stojan vám pomôže udržať svoj tvar a brať to z vašej hlavy sníma z vašich vlastných tlačné a vyťahuje chĺpky von. 3.Ako umývanie parochňu?

  Po umytí parochňu, nie shake it v uteráku. Buďte opatrní a suché to kus od kusu. Tým zaistíte, že pramene vlákien nenechajte spadnúť. Tiež, nikdy štýl parochňu, keď je mokré. Dokonca aj tí, mokré-do-štýl kaderníci sú známe poškodiť váš parochňu. 4.Ako na suché parochňu?

  Po sýti svoje parochňu do vody, vyžmýkajte ho v suchu. Nechcem vyžmýkať alebo base vaše parochňu by sa mohlo stať mis-tvarované a suché vtipné. 5.Ako si vybrať kondicionér?

  Počas umývania vlasy, nikdy nepoužívajte šampón určený pre prirodzené vlasy. "Aj keď normálne conditioner je OK, šampón je príliš tvrdé a môže viesť k vlasy padajúce von. 6.Ako často sa starajú parochňu?

  Môžete podmienkou vaše vlasy každý pár týždňov, alebo tak, aby to lesklé a mäkké. Uistite sa, že nechcete robiť každý deň, a uistite sa, vypláchnite ho všetci von, alebo by to mohlo viesť k build-up vo svojej parochňu.Len umyť parochňu po sebe pre 25-krát. Ak to robíte denne, alebo dokonca týždenne, môže to viesť k vášmu parochňu hľadá menej realistické a rozpadá .


  Recenzie Produktov *
  Kvalita
  Cena

  Súvisiace produkty

  Súvisiace

  Krátke Bob Parochňu Bob Čipky Dopredu Ľudské Vlasy Parochňa Peruánskej Priamo 13*4 Predné Čipky Parochne Remy Vlasy Pred Trhal Vlasová Remyblue 150

  Krátke Bob Parochňu Bob Čipky Dopredu Ľudské Vlasy Parochňa Peruánskej Priamo 13*4 Predné Čipky Parochne Remy Vlasy Pred Trhal Vlasová Remyblue 150 ZÁKAZNÍK ZOBRAZIŤ Zákazník Zobraziť Krátke Bob Parochňu Bob Čipky Dopredu Ľudské Vlasy Parochňa Peruánskej Priamo 13*4 Predné Čipky Parochne Remy Vlasy Pred Trhal Vlasová Remyblue 150
 • €35.67
 • €74.30
 • Súvisiace

  Xinhaoze Ombre 99J U Časti Parochne Stredná/Ľavej/Pravej Časti Malajzie Telo Vlny Pre Trhal 180% Hustota 2x4" U Časti Ľudské Vlasy, Parochne

  Xinhaoze Ombre 99J U Časti Parochne Stredná/Ľavej/Pravej Časti Malajzie Telo Vlny Pre Trhal 180% Hustota 2x4 U Časti Ľudské Vlasy, Parochne Ak Chcete, aby Ostatné U Otvorenie Veľkosť, Prosím Zanechať Správu. Budeme robiť Zákazníka Vyrobené pre vás.
 • €42.73
 • €82.18